НОВА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «Інформаційні системи та технології»

НОВА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «Інформаційні системи та технології»

Цікавишся інформаційними системами, інформаціними технологіями чи просто програмуванням? Хочеш дізнатись, як розвиваються новітні технології та створювати власні? Мрієш розібратись, як саме прогнозується розвиток науки та техніки? «Інформаційні системи та технології» - це спеціальність саме для тебе.

49

Основа спеціальності - абстрактні ідеї, які базуються на використанні фундаментальних знань в галузі комп’ютерних інформаційних технологій. Ти навчишся проводити дослідження, розробку й впровадження новітніх систем, алгоритмів і процедур з метою вирішення практичних задач міждисциплінарного характеру науки, техніки, бізнесу, комунікацій, охорони здоров'я тощо, розробляти алгоритмічне, програмне забезпечення та програмно-апаратні інформаційні системи.

Типові завдання діяльності фахівця з інформаційних систем та технологій:

  • Інформаційно-аналітична підтримка бізнес-процесів інформаційних систем.
  • Розроблення проектів інформаційних систем.
  • Розроблення консультаційних проектів у сфері інформатизації.
  • Упровадження проекту інформаційної системи на конкретному об’єкті.
  • Супровід та експлуатація інформаційних системи та інформаційних технологій.
  • Навчання користувачів інформаційної системи та інформаційіних технолгій.
  • Дослідження у сфері інформатизації.
  • Проектування технологічного процесу збирання, оброблення, збереження та передавання інформації.

buklet_ISIT-001

buklet_ISIT-002

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» надає величезні можливості для успішної кар'єри - системне мислення і ґрунтовна підготовка дозволяють випускнику легко адаптуватися у різних галузях інформаційних систем та технологій.

Випускники працюють аналітиками комп`ютерних інформаційних систем, програмістами, керівниками проектів, адміністраторами інформаційних систем і мереж, адміністраторами баз даних, проектують і реалізовують складні інформаційні системи та технології.

Admin administrator