Майстер-клас від компанії SoftSvit

Для оволодіння ґрунтовними теоретичними знаннями та здобуття практичного досвіду роботи з інформаційними технологіями за ініціативою та  на запорошення завідувача кафедри економічної кібернетики та інформатики д.е.н., професора Буяк Л.М. та к.е.н., доцента Данилюк І.В. 25.11.2020 року відбулася  зустріч  зі студентами груп ЕКм-21; ЕК – 41; САм – 21 з представником компанії SoftSvit Степанюком Сергієм Богдановичем.  Під час зустрічі Степанюк С.Б щиро поділився своїм досвідом роботи, розповів про програмні продукти, які на сьогодні  найбільш затребувані в Україні, а також розповів, яким чином можна запобігти кібератаці,  зазначив, які вимоги ставляться до ІТ – спеціалістів на практиці, переваги  цієї спеціальності, дав вичерпні відповіді на запитання студентів. Зустріч виявилася цікавою та корисною.

Такий практико-орієнтований підхід до підготовки ІТ-спеціалістів не тільки підвищить у майбутньому рівень їх конкурентоздатності, а й спростить проблеми їх адаптації при працевлаштуванні.