Програма імені Жана Моне

21 вересня 2021 р. стартував 3-й етап реалізації проекту Програми ім. Жана Моне 🇪🇺🇺🇦612067-ЕРР-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Європейська регіональна політика: баланс локальних, національних та пан’європейських інтересів» (Модуль програми Жана Моне в ЗУНУ ), у якому взяли участь студенти групи ЕКм-11 Покалюк Назар, Князь Юрій та Білобровко Олександр
На офіційному відкритті виступила директор навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Гаврилишина. Iryna Ivashchuk привітала учасників проекту та побажала плідної роботи.
Відповідальний виконавець проєкту Ihor Lishchynskyy розповів про особливості реалізації програми Жана Моне в рамках ЕРАЗМУС+ та специфіку конкурсного відбору. Виступили лектори курсу Mariia Lyzun, Євген Савельєв, Vitalina Kuryliak, які акцентували увагу на проблемах гармонізації вітчизняної регіональної політики до європейських реалій.
Курс «Європейська регіональна політика» орієнтований на всіх бажаючих студентів університету як позакредитна дисципліна.
Обсяг курсу: 120 годин (4 кредити ECTS).