Засідання Студентського наукового гуртка

23.09.2021 р. Відбулося чергове засідання Студентського наукового гуртка кафедри економічної кібернетики та інформатики. Під час цього засіданнях було обрано голову Руслану Корінець, оновлено склад учасників та затверджено план роботи гуртка на 2021/2022 навч.рік.
На засідання були запрошені представники ІТ компанії Golden Web Digita, Вікторія Назарук, яка розповіла про проблематику взаємозв’язку розробки сайтів та аналітики, важливість опанування дисциплін, що викладаються у ВУЗІ, необхідності розвивати свої здібності у всіх напрямках, щоб у подальшому мати можливість реалізувати себе.
Завідувач кафедри, д.е.н., професор Леся Буяк побажала учасникам успіхів у науковій роботі, натхнення та творчого настрою.
Дякуємо Вікторії Назарук за цікаву лекцію, позитивний настрій.
Куратор заходу д.е.н., професор Леся Буяк