Зустріч з компанією Deloitte

Тернопільська бізнес-школа та компанія «Делойт» в Україні Deloitte запрошують молодь, яка прагне побудувати кар’єру у сфері аудиту та фінансів, на зустріч у форматі Career talk.

Ти зможеш взяти участь, якщо ти:
студент 3-4 курсу бакалаврату/магістратури або випускник останніх років;
вивчаєш/вивчав економіку, фінанси, бухгалтерський̆ облік, аудит, математику тощо;
володієш англійською на рівні Intermediate або вище.

Deloitte – це глобальний̆ бренд, що об’єднує понад 330 тисяч фахівців, які працюють у мережі фірм-учасників та надають послуги у сфері аудиту, оподаткування, консалтингу, корпоративних фінансів, управління ризиками та супутні послуги у понад 150 країнах світу.

Приєднуйся до зустрічі та:
познайомся з компанією, особливостями роботи відділу аудиту та кар’єрним шляхом, що відкритий перед кожним співробітником «Делойт»;
заповнюй анкету кандидата або відправляй резюме на пошту HR.

Тривалість зустрічі 1,5-2 години в онлайн-форматі на базі Zoom. Реєструйся за посиланням: https://forms.gle/cZtrrXHjMSHzKxfV9