![](http://eki.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/M1-300x297.jpg)
![](http://eki.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/M2-300x300.jpg)
Осінній семестр дуального навчання на кафедрі ЕКІ ЗУНУ для студентів спеціальностей «Економічна кібернетика» та «Системний аналіз» розпочато.
Студенти цьогоріч набуватимуть досвіду з веб-технологій у компанії MagneticOne, де вивчатимуть теоретичні та практичні аспекти роботи із PHP. Як наголошують наші партнери із компанії MagneticOne, результатом навчання буде самостійно створений студентом повноцінний сайт, що можна додати у своє резюме чи портфоліо.
Досвід співпраці з компаніями у контексті дуальної освіти показує, що це якісний шлях до швидкого працевлаштування за спеціальністю та остаточного вибору студентом напрямку практичної діяльності в ІТ-галузі.