Інтенсивні курси із вивчення англійської, німецької, французької та польської мов для студентів

Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ННІНОТ Західноукраїнського національного університету організовує інтенсивні курси із вивчення англійської, німецької, французької та польської мов для студентів.

Організація навчання здійснюється за попереднім тестуванням майбутніх слухачів та формуванням однорівневих груп за шкалою Ради Європи. Підготовка слухачів відбувається за різносторонніми комунікативними програмами поглибленого вивчення іноземних мов з наданням відповідного сертифікату згідно з Європейськими рекомендаціями з мовної освіти. Наповненість груп: 5, 8 та 10 осіб.

Усі охочі можуть надіслати до 30 вересня 2021 року на електронну адресу центру іноземних мов ЗУНУ (centrinozmov@wunu.edu.ua) такі дані:

— прізвище, ім’я, по-батькові;

— академічна група;

— е-mail;

— мобільний телефон.

За детальною інформацією звертатися у навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ЗУНУ за адресою: м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус , каб. 3107);

тел.:(0352)47-50-50 або 067-708-73-29;

e-mail: centrinozmov@wunu.edu.ua.