Захист дипломних робіт

з 3 по 6 грудня на кафедрі економічної кібернетики та інформатики ЗУНУ проходили захисти випускних кваліфікаційних робіт за освітнім ступенем «Магістр» за спеціальностями 124 «Системний аналіз» та 051 «Економіка» освітньо-професійна програма «Економічна кібернетика».
Студенти продемонстрували цікаві роботи, змістовні відповіді та належний рівень підготовки.
Колектив кафедри щиро вітає випускників з успішним захистом магістерських робіт та здобуттям освітнього ступеня «Магістр». Бажає їм успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному та особистісному зростанні, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості і досягнення спільної і такої бажаної мети — ПЕРЕМОГИ!!! Пишаємось вашими успіхами!
Пам’ятайте, кафедра завжди чекає Вас!
Слава Україні