Розпочалося активне студентське життя

У класичному університеті Тернополя вирує активне студентське життя. Молодь вишу нарешті повернулась до звичного режиму навчання, і тепер у вас є можливість наживо спілкуватися із викладачами, однокурсниками та одногрупниками, слухати, дискутувати й пізнавати нове на лекціях. Першокурсники Західноукраїнського національного університету адаптовуються і знайомляться з історією закладу вищої освіти, дисциплінами обраної спеціальності, специфікою навчальної діяльності  та освітнім процесом. Старшокурсники, магістранти, аспіранти і докторанти опановують сучасний науковий простір, здійснюють дослідження й зосереджують свою увагу на практичній підготовці, адже розуміють, що сьогодення вимагає сміливих і нестандартних рішень та ідей.